zrieknutie sa zodpovednosti

 


Služba Tapzzi predstavuje dodatočnú výhodu k telekomunikačnej službe poskytovanej v rámci služby s pridanou hodnotou a je to služba týždenného predplatného, ​​ktorá umožňuje prístup k najlepšiemu multimediálnemu obsahu vrátane hier, receptov a cvičení, ktoré si príjemca môže vychutnať bez obmedzenia na svojom mobilnom telefóne (tzv. „Služba“).

Cena za prístup k Službe je v hrubom 3 EUR / týždeň (budú vám účtované 3 EUR v hrubom 1-krát týždenne.

Služba je dostupná pre mobilné telefóny alebo iné zariadenia využívajúce SIM karty v sieťach.

Poplatok bude pripísaný na váš účet u vášho operátora (predplatiteľský telefón) alebo odpočítaný zo zostatku na účte (predplatený telefón).

Na používanie multimediálneho obsahu prijatého v rámci Služby je potrebné internetové pripojenie. Poplatky za prenos dát nie sú zahrnuté v servisnom poplatku. Ak si používanie Služby vyžaduje sťahovanie dát pomocou GSM prenosu, tieto poplatky budú účtované Prevádzkovateľom v zmysle aktuálneho cenníka zmluvného Prevádzkovateľa.

Ak chcete zadať objednávku, musíte si prečítať obsah uvedený na Aktivačnej stránke a postupovať podľa pokynov na nej uvedených.

Registrácia do Služby sa rovná súhlasu s Nariadeniami a Zásadami ochrany osobných údajov. Po registrácii do Služby dostanete bezplatnú uvítaciu správu potvrdzujúcu, že registrácia do Služby bola úspešná.

Služba je aktivovaná na dobu neurčitú, kým neukončíte predplatné. Pre ukončenie odberu prosím pošlite SMS s textom STOP TAPZZI na číslo 7401. 0 Kč.

Poskytovateľom služby a subjektom poskytujúcim Službu je: Traffixmonkey Ltd, 2 Bulgaria Str., 2850, Petrich, Bulharsko, zapísaná v obchodnom registri v Petrich, Bulharsko pod BG205956068 (ďalej len „Organizátor“).

Prípadné reklamácie zasielajte na adresu [email protected] alebo zavolajte na číslo 0948436649 (miestna sadzba) od pondelka do piatku od 9:00 do 17:00.

Organizátor vás bude kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailu, ktorý ste uviedli. Podmienky týkajúce sa Služby (ďalej len „VOP“) sú dostupné na: https://tapzzi.com/terms

Kliknutím na POTVRDIŤ potvrdzujete, že ste sa zaviazali zaplatiť za Službu prostredníctvom svojho mobilného čísla podľa vyššie uvedeného časového intervalu. Ďalej prijímate a potvrdzujete VOP Organizátora, okamžité vykonávanie Služby, ako aj súvisiacu stratu vášho inak existujúceho práva na odstúpenie od zmluvy do 14 dní. Okrem toho súhlasíte s uložením kópie VOP Organizátora platných v čase uzavretia zmluvy o poskytovaní Služby, ku ktorým vám bude poskytnutý prístup (vo forme hypertextového odkazu) v SMS, ktorú dostanete. potvrdenie uzavretia zmluvy o poskytovaní Služby.

EnglishDutchArabicCzechFrenchGermanGreekPolishPortugueseSlovakSlovenianSpanishSwedish